Katalog firm

Solan

Firma Solan z siedzibą w Lublinie specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych. Oferuje sadzarki karuzelowe do rozsady, chwytakowe i nie tylko. Zajmuje się również produkcją pokryć dachowych z blachy. Dysponując maszynami cnc, świadczy usługi gięcia i cięcia blach. Zapewnia fachowe doradztwo i własny transport produktów.

Sadzarki do warzyw

Sadzarki do warzyw działające w sposób prawidłowy są maszynami tworzącymi rozsadę, która jest posadzona w glebie prostopadle, na odpowiedniej głębokości. Jednocześnie końce korzeni roślin powinny być dociśnięte ziemią. Odpowiednio dobrane sadzarki sprawiają, że roślina nie ulega uszkodzeniu lub zniszczeniu w trakcie procesu sadzenia. Jeśli zależy Ci na zakupie najwyższej jakości sadzarki do warzyw, to zapoznaj się z ofertą firmy Solan na stronie http://solan.lublin.pl/maszyny-rolnicze/sadzarki/.
Funkcjonalność maszyn zależy od kilku czynników. Każda sadzarka powinna być wyposażona w redlice wykonujące żłobienia na powierzchni pola. To na nich będą umieszczone sadzonki roślin. Dodatkowo, powinna być wyposażona w sekcję sadzącą, najczęściej karuzelową lub taśmową, napęd wspólny, znaczniki rzędów oraz koła dociskające.
Niektórzy producenci oferują również wał rurowy, służący do wyrównywania i ugniatania powierzchni gleby przed procesem sadzenia. Taki dodatek może okazać się niezbędny w przypadku chęci sadzenia płytkiego. Ponadto, w ofercie mogą się też pojawić dozowniki nawozów, środki ochrony roślin oraz ewentualna instalacja do podlewania naszych sadzonek.

Kontakt

Ulica: Turka 245

Kod: 20-258

Miejscowość: Lublin

http://solan.lublin.pl/

E-mail: biuro@solan.lublin.pl

Tel.: 817510785


Podobne firmy

Berberys

Działalność firmy Berberys obejmuje kompleksową renowację pokryć dachowych. Wykonujemy pokrycia dachowe różnych typów w tym papą termozgrzewalną, blachą i panelami click, a także zajmujemy się montaże...

Petmar

Interesują ciebie materiały do budowy dachu, jakie spełniają wszystkie standardy jakościowe? Zatem firma PETMAR jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem, dodatkowo okazją by na korzystnych do tego war...