Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Siła składników

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Siła składników

Naturalnie że doceniamy silne i bezpieczne surowce kosmetyczne, które są dobierane, aby zapewnić kompleksowe i skuteczne działanie dla Twojej skóry. Rozumiemy jej potrzeby i procesy starzenia się. Zapewniamy połączenie ochrony i regeneracji, aby osiągnąć najlepszy efekt.

 

 • Astaksantyna

  Najsilniejszy znany antyoksydant zapewni ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przed promieniowaniem UV.  Naturalna moc działania Astaksantyny gwarantuje pełną skuteczność w zahamowaniu zmian jakie towarzyszą upływowi czasu. Liczne badania naukowe dowodzą, że ma właściwości przeciwstarzeniowe i ochronne. Zabezpiecza przed niszczeniem włókien kolagenowych i elastyny, utrzymujących właściwe napięcie skóry. Ochrania także białka i DNA komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, umozliwiając im właściwe i normalne funkcjonowanie, a także tworzy warunki do regeneracji komórek. Astaksantyna sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej odporna na procesy fotostarzenia i negatywne skutki stresu. Poprawi także koloryt i zredukuje przebarwienia.

 • Witamina E

  Wpływa na produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra wygląda młodziej i jest naturalnie napięta. Ochrania skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych, hamując skutki stresu oksydacyjnego. Chroni przed niszczeniem lipidów naskórka, odpowiadających za właściwe nawilżenie Twojej skóry. Zapewnia właściwą pracę błon komórkowych, zapobiegając nadmiernej utracie wody przez naskórek. Witamina E zapewni ochronę przed procesami starzenia Twojej skóry i poprawi jej nawilżenie. Jej działanie w połączeniu z Astaksantyną zagwarantuje skuteczne hamowanie uszkodzeń skóry prowadzące do pogorszenia jej wyglądu.

 • Aktywna forma witaminy A

  Zastosowana w kosmetykach Proastiq Aktywna Forma Witaminy A jako czynnik normalizujący wniknie do głębszych warstw skóry i pobudzi komórki do wzrostu. Zapewni ich lepsze ukrwienie i odżywienie. Twoja cera będzie wyglądać na młodszą, lepiej odżywioną. Cenione działanie witaminy A gwarantuje regeneraję skóry i warstwy rogowej naskórka, czyniąc ją widocznie młodszą i bardziej odporną na szkodliwe czynniki prowadzące do jej starzenia. Pobudzi skórę do wytwarzania nowych włókien kolagenu i elastyny, a to one odpowiadają za utrzymanie naturalnego napięcia skóry. Dzięki aktywnej regeneracji skóra będzie wyglądać młodziej, cera nabierze blasku, a negatywne procesy starzenia będą zdecydowanie mniej widoczne.

 • Kwas hialuronowy

  Ceniony ze wzgledu na silne właściwosci nawilżające wypełni drobne linie i zmarszczki, powodując, że skóra będzie wyglądać na młodszą. Zapewni ochronę przed transepidermalną utratą wody, wpływając na właściwe nawodnienie substancji międzykomórkowej. Utworzy na powierzchni Twojej skóry barierę zatrzymującą wodę w głębszych warstwach skóry. Umożliwi to jej właściwe funkcjonowanie i procesy regeneracji. Niezależnie od typu Twojej cery bardzo ważne jest zapewnienie jej właściwego stopnia nawilżenia, ponieważ skóra wysuszona jest bardziej narażona na pojawianie się oznak starzenia.

 • Fitosterole

  O szczególnej pozycji w produktach kosmetycznych, dzięki właściwościom pobudzającym komórki do syntezy kolagenu. Zmniejsza także negatywne skutki działania elastazy - enzymu odpowiedzialnego za rozkład elastyny, odpowiadającej za sprężystość i elastyczność skóry. Wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, gojące i redukujące rumień. Fitosterole pomagają w regeneracji skóry narażonej na stres środowiskowy i działanie promieni słonecznych.

 • Trójgliceryd kaprylowo-kaprylowy

  Emolient pochodzenia roślinnego. Tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną, zapobiegającą nadmiernej utraty wody ze skóry. Sprawia, że staje się ona gładsza i delikatniejsza.

 • Stearynian glicerolu

  Delikatnie natłuszcza, nadając skórze miękkość i gładkość. Spowalnia proces transepidermalnej utraty wody, poprzez wytworzenie filmu na powierzchni skóry. Wykazuje właściwości ochronne przed uszkodzeniami wywoływanymi przez wolne rodniki. Jest pochodzenia naturalnego.

 • Olej z owoców Oliwki Europejskiej

  Naturalny emolient o docenianych właściwościach nawilżających i regenerujących. Pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno olej jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest surowcem docenianym w kosmetyce przeciwstarzeniowej, dzięki wzmacnianiu barier ochronnych naskórka.

 • BergaCare FG5

  Składnik produkowany w oparciu o odnawialne surowce, otrzymywany ze starannie wybranej kombinacji precyzyjnie dozowanych składników naturalnych. Posiada doskonałe powinowactwo dla skóry. Pomaga w regeneracji skóry i poprawia jej elastyczność.

 • Glikozaminoglikany

  Wpływają na jędrność komórek tkanki łącznej. Zwiększają odporność na stres środowiskowy, poprzez zwiększanie ochrony przed podrażnieniami i uczuleniami. Wykazuje działanie nawilżające, łagodzące i kojące.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook