Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Testy dla pracowników na Covid

Jakakolwiek przerwa w działaniu firmy oznacza straty. Podczas pandemii koronawirusa wielu przedsiębiorców odniosło ogromne straty w zyskach. Dlatego też do oferty prywatnych laboratoriów trafiły pakiety, które oferują testy dla pracowników na COVID Warszawa. Jednym z najlepszych takich laboratoriów jest Proteon.
Działający w Warszawie i Łodzi Proteon Zdrowie od początku problemów z koronawirusem zapewnia możliwość szybkiego i rzetelnego potwierdzenia lub odrzucenia możliwości zakażenia. Laboratorium te tworzone jest przez osoby, które wiedzą wszystko na temat tego jak prawidłowo wykonać test PCR. Dzięki temu otrzymywane tam wyniki nie mogą być poddane żadnym wątpliwościom.
Testy dla pracowników na COVID oferowane w Proteon są dostępne w bardzo dobrej cenie. Jest to kolejna zachęta do tego, aby skorzystać z tej okazji gdy pragnie przetestować wszystkich pracowników jak najszybciej. Wyniki są bowiem już na kolejny dzień. Dlatego też laboratorium Proteon jest doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na czasie i jakości.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...