Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Testy Covid dla firm

Proteon Zdrowie będący częścią Proteon Pharmaceuticals jest polską firmą stawiającą na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie medycyny. Laboratorium, tworzone przez wybitnych ekspertów, jest wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID prowadzoną przez Ministerstwo Zdrowia oraz pozytywnie przeszło weryfikację w Państwowym Zakładzie Higieny.
W laboratorium wykonujemy testy covid dla firm Warszawa w konkurencyjnych cenach. Badania epidemiologiczne dla przedsiębiorstw wykonywane są autorską metodą pulowania, polegającą na badaniu próbek zbiorczych. Metoda została opracowana przez Proteon Pharmaceuticals wraz z instytutem Biologii Medycznej PAN i pozwala na obniżenie kosztów testowania pracowników nawet o 2/3.
Zgodnie z rekomendacją Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wykonujemy testy genetyczne RT-PCR, które charakteryzują się największą skutecznością w wykrywaniu wirusa SARS-CoV-2. Posiadając wiedzę o tym, ile osób w firmie jest zakażona, można odpowiednio reagować bez potrzeby wysyłania na kwarantannę wszystkich pracowników.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...