Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Test na koronawirusa

Pewne odmrożenie obostrzeń antywirusowych znów zwiększyło liczbę osób zakażonych. To powoduje, że bezwzględnie potrzebne jest cykliczne badanie pracowników. Na szczególną uwagę zasługują ci z nich, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem. To wyznacza obecnie także wysoki poziom firmy. Dowodzi, że bezpieczeństwo i zdrowie usługobiorcy jest priorytetem.
Podobnie jest z zakładem wytwórczym, gdzie brak jednego pracownika może zaburzyć cykl produkcyjny i spowodować bardzo duże straty finansowe. Dlatego test na koronawirusa Warszawa musi być nie tylko skuteczny, ale i praktyczny w zastosowaniu. Możliwość zamówienia drogą internetową lub telefonicznie testów jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wystarczy jedynie samemu wykonać wymaz (nie jest to skomplikowana czynność) i dostarczyć do laboratorium w Łodzi albo Warszawie.
Istnieje także sposobność przekazania próbek specjalnemu kurierowi, który zrobi to za nas i dostarczy je do badania. Wyniki zostaną przesłane w ten sam dzień. Co ważne, test jest rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...