Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Test genetyczny Covid

W obliczu obecnej sytuacji, każda osoba czuje się poniekąd zagrożona z powodu koronawirusa. Dlatego też coraz to więcej ludzi z chęcią inwestuje duże pieniądze w testy, które mają zapewnić, że wie się ze stuprocentową pewnością czy jest się nosicielem czy też nie.
Jedną z ofert firmy Proteon to test genetyczny COVID Warszawa. Laboratorium to ma swoje punkty w dwóch miastach - w Warszawie i w Łodzi. Tam na co dzień otrzymuje parędziesiąt nowych próbek do testowania metodą PCR, która daje najszybsze i najbardziej precyzyjne wyniki. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości sprzętu i odczynników, laboratorium Proteon Zdrowie w przeciwieństwie do wielu innych firm tego typu, może obiecać wyniki testu już na kolejny dzień.
Nic więc dziwnego, że tak wiele osób z chęcią poleca dalej usługi tego laboratorium. Dużą zachętą do korzystania z jego usług na pewno jest też cena za testy, która została wyznaczona na bardzo rozsądnym poziomie. Proteon to zatem dobry wybór dla każdej osoby, którą interesują testy na koronawirusa.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...