Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Test Covid RT-PCR

Test COVID RT-PCR to świetna metoda diagnostyczna, która pozwala uzyskać wiarygodny wynik w przypadku niebezpieczeństwa związanego z zakażeniem wirusem. Dlatego też każdy, kto miał styczność z osobą chorą, powinien zainwestować w tego typu test Covid RT-PCR Warszawa. Dostępne są one w profesjonalnych laboratoriach, zajmujących się biologią molekularną.
Takim laboratorium jest Proteon, które zatrudnia najlepszych specjalistów. Każdy wykonany tam test COVID RT-PCR daje wyniki, które są do odebrania już następnego dnia od momentu, gdy do Proteon trafiła próbka.
Próbki te można wysyłać całodobowo za pomocą kuriera na terenie Łodzi lub po umówieniu się na konkretną godzinę dla klientów z Warszawy. Proteon stara się zapewnić, że klienci nie przepłacają. Dlatego też ceny testów dla pary lub dla pracowników w danej firmie wychodzą o wiele taniej. W porównaniu z innymi laboratoriami, Proteon zapewnia swoje usługi w bardzo rozsądnych cenach. Sprawia to, że jest to najlepsza firma dla każdego, kto pragnie upewnić się, że nie jest nosicielem wirusa COVID-19.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...