Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Domowy test na Covid

Na świecie, w tym także w Polsce, nadal trwa pandemia koronawirusa. Ofiar z dnia na dzień przybywa, dlatego tak ważne jest, aby wpływać na ograniczanie rozprzestrzeniania się niewidzialnego wroga. Jak to najlepiej robić? Wykonując test na covid Warszawa. Pamiętajmy bowiem, że nawet, kiedy przechodzimy tę paskudną chorobę bezobjawowo, to i tak możemy wtedy zarażać innych (szczególnie narażone są osoby starsze). Firma Proteon oferuje testy domowe do samodzielnego wykonania. Więcej dowiesz się wchodząc na naszą stronę https://proteonzdrowie.pl/.
Proteon Zdrowie to jedna z firm, która świadczy usługi w formie przeprowadzania takiego testu na wykrycie wirusa w organizmie. Co ważne, współpracuje ona z Proteon Pharmaceuticals, czyli przedsiębiorstwem biotechnologicznym, nagradzanym za innowacyjność. Dlatego każdy pacjent może odpowiednio zadbać o zdrowie swoich najbliższych. Profesjonalny test na Covid odbywa się na terenie Warszawy i Łodzi od soboty do wtorku, a jego cena waha się do 350 zł do ponad 1000 zł (w zależności od wybranego pakietu). Wchodząc na stronę: proteonzdrowie.pl, można także zamówić testy dla pracowników. Dzięki temu da się zapobiec kwarantannie, która obejmie cały zakład i zastopuje produkcję. Właściciel firmy na spokojnie zaplanuje więc najbliższe tygodnie i dostosuje się do obecnej sytuacji.
Ważną informację jest to, że pobrany materiały należy zostawić w jednym z mobilnych punktów odbioru próbek. Ewentualnie jest również możliwość zamówienia wyspecjalizowanego kuriera.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...