Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Cena testu na koronawirusa

Zakażenie koronawirusem można potwierdzić tylko wybranymi testami, które są wykonywane w wysoce wyspecjalizowanych laboratoriach. Takim laboratorium jest między innymi Proteon. Jest to firma, która oferuje testy PCR na obecność koronawirusa w bardzo rozsądnych cenach. Działa w dwóch miastach polskich, a mianowicie w Warszawie i w Łodzi. Bez względu na to z którego punktu ktoś korzysta, wynik powinien być gotowy na następny dzień roboczy. Proteon działa zatem bardzo szybko i sprawnie.
Jak wszędzie test na koronawirusa cena Warszawa w tym laboratorium ulegała zmianom na przestrzeni ostatnich miesięcy. Obecnie najbardziej atrakcyjne są pakiety dla firm oraz pakiety dla par. Pozwalają one na to, aby obniżyć cenę za pojedynczy test i jednocześnie przebadać większą grupę osób.
Proteon oferuje usługi na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie testy są wykonywane zgodnie z wymaganiami jakościowymi, dzięki czemu ich wyniki są godne zaufania. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób z chęcią poleca te laboratorium dla każdego, kto pragnie się przebadać.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...