Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Badanie pracowników na koronawirusa

Pomimo że wielu przedsiębiorców się tego obawia, epidemia koronawirusa nie zawsze musi oznaczać długich przestojów w pracy firmy. Wiele jednak zależy od tego w jaki sposób będzie się dbać o swoich pracowników.
Dlatego właśnie testy dla pracowników na koronawirusa Warszawa są świetnym narzędziem, z którego powinna skorzystać każda firma. Oferuje je laboratorium Proteon, działające w Łodzi i Warszawie. Testy dla pracowników na koronawirusa dostępne są w bardzo korzystnych cenach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca na pewno nie powinien martwić się takimi kosztami. Z kolei regularne testowanie pozwala ograniczyć jakiekolwiek przestoje w pracy firmowej. Jest to zatem świetny sposób na to, aby ograniczyć także straty.
W Proteon każdy test wykonywany jest przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Wyniki są gotowe w następnym dniu roboczym, zatem informacja o tym czy jest się zakażonym czy też nie, jest szybko zdobywana i pozwala zaplanowanie dalszym decyzji. Oferta Proteon jest dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...