Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Badanie genetyczne na koronawirusa

Firma Proteon Zdrowie oferuje rekomendowany przez WHO test genetyczny koronawirus Warszawa, który pozwala na wykrycie komórek wirusa w organizmie człowieka. Pojedynczy test kosztuje 350 zł i można go zamówić w Warszawie lub Łodzi. Firma dysponuje mobilnymi punktami odbioru, które umożliwiają przekazanie wymazu do badań w sposób bezpieczny i anonimowy. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://proteonzdrowie.pl/.
Zamówiony test można samodzielnie odebrać w wyznaczonym miejscu bądź za dodatkową opłatą zostanie od dostarczony pod wskazany adres. Test genetyczny koronawirus można wykonać samodzielnie w domu, a po analizie próbki wynik otrzymuje się nawet tego samego dnia. Firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób podróżujących, udostępnia wynik testu w języku angielskim. Pamiętać należy, że otrzymanie wyniku pozytywnego zobowiązuje osobę badaną do kontaktu z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną dostępną w swoim mieście.
W chwili zamówienia większej ilości testów ich cena ulegnie odpowiedniemu zmniejszeniu. Test genetyczny koronawirus jest bezpieczny i umożliwia sprawdzenie, czy jest się nosicielem wirusa SARS-CoV-2.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...