Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

W Proteon Zdrowie wykonujemy testy genetyczne w kierunku koronawirusa dla osób prywatnych oraz dla firm. Testy wykonywane są na terenie Łodzi i Warszawy od soboty do wtorku. Diagnostykę w kierunku koronawirusa przeprowadzamy z zastosowaniem rekomendowanej przez WHO techniki real-time RT-PCR, która charakteryzuje się najwyższą skutecznością.

Badanie covid PCR

Koronawirus stanowi realne zagrożenie dla zdrowia, dlatego też wczesne wykrycie zakażenia jest bardzo ważne. Prywatne laboratorium Proteon Zdrowie oferuje test COVID PCR Warszawa dla każdej osoby, która chce przebadać się na obecność tego wirusa.
Proteon to firma prowadzona przez doświadczonych specjalistów z zakresu zarówno mikrobiologii, jak i biologii molekularnej. Zapewniają oni, że wszystkie wykonywane tam testy spełniają wysokie standardy jakościowe, jakie gwarantują wiarygodne wyniki.
Test COVID PCR zamówiony w laboratorium Proteon jest wykonywany w przeciągu paru godzin od odebrania próbki. Punkty odbioru są zlokalizowane zarówno w Łodzi, jak i w Warszawie i każdego dnia korzystają z nich dziesiątki osób. Zachętą niewątpliwie jest atrakcyjna cena w której dostępne są testy, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Proteon Zdrowie dokłada bowiem wszelkich starań, aby każdy kto potrzebuje dostępu do testu PCR mógł zamówić go w rozsądnej cenie. Jest to zatem laboratorium oferujące najlepszą ofertę.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wiel...