Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymalizować zyski oraz duży nacisk kładziemy na dbanie o estetykę budynku . Podejmujemy się także zarządzania nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie budynkami.

Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową

Wspólnota mieszkaniowa, a raczej jej prawidłowe funkcjonowanie jest bardzo ważne, bo to znacznie łączy się z życiem codziennym lokatorów. Jeśli sprawy są prowadzone nieumiejętnie, to każde działanie może znacznie wydłużyć się w czasie i narazić lokatorów nie tylko na nieprzyjemności, ale także i kary finansowe.
Może być ona prowadzona przez lokatorów, ale do tego potrzebna jest wiedza w prowadzeniu wspólnot mieszkaniowych, którą rzadko właściciele lokali posiadają. W tej sytuacji warto skorzystać z pomocy niezależnej firmy. Doskonała pomoc jaką jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Łódź jest właśnie dla takich osób, które mieszkają we wspólnocie, ale nie mają wiedzy i znajomości przepisów jak ją prawidłowo prowadzić.
Powierzając jej prowadzenie mamy pewność, że każda sprawa czy rozwiązanie problemu będzie należycie poprowadzone, aby było jak najszybsze i zgodne z przepisami. Owa pomoc jest niezbędna, aby jak najbardziej ułatwić życie wszystkim lokatorom mieszkającym w danej wspólnocie, co jest najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...

Business Centre

Biura i lokale do wynajęcia, różne powierzchnie biurowe, samo centrum Łodzi. To wszystko zapewnia Centrum Biznesu. Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes...