Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymalizować zyski oraz duży nacisk kładziemy na dbanie o estetykę budynku . Podejmujemy się także zarządzania nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie budynkami.

Zarządzanie nieruchomościami prywatnymi

Zarządzanie nieruchomościami to zadanie dość skomplikowane i wymaga wiedzy i doświadczenia. Tylko w ten sposób jest pewność, że konserwacja budynku i prowadzona dokumentacja będzie jak najbardziej profesjonalna i co najważniejsze, zgodna z przepisami.
Zakres działań jaki wchodzi w zarządzanie nieruchomościami Łódź mają za zadanie znacznie poprawić jakość życia i funkcjonowania w budynku, a także w pełni profesjonalne doradztwo. Każdy właściciel nieruchomości dzięki temu może czuć się pewnie, bo ma świadomość, że nad jego własnością jest prowadzona właściwa opieka. Powierzenie tego typu usług firmom jest bardzo korzystne, bo żeby budynek funkcjonował prawidłowo, to potrzeba niezwykle dużo wiedzy i cierpliwości. Tylko to połączenie gwarantuje najlepsze rozwiązania.
Zatrudniona firma bierze odpowiedzialność za wszystkie swoje decyzje i tym samym każdy właściciel budynku może w pełni spokojnie spać, bo wie, że opieka jest właściwa. Można liczyć także na w pełni profesjonalne doradztwo, które zdecydowanie ułatwia w wielu sytuacjach.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...