Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymalizować zyski oraz duży nacisk kładziemy na dbanie o estetykę budynku . Podejmujemy się także zarządzania nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie budynkami.

Administrator budynku

Praca administratora nieruchomości wymaga nie tylko pewnych cech, ale także umiejętności, które można nabyć dzięki wykształceniu i doświadczeniu. Nie każdy więc może ją wykonywać, ale każdy budynek lub grupa budynków powinna mieć swojego administratora. Gwarantuje to bowiem o wiele lepsze funkcjonowanie w danym budynku i zapewnia mu konserwację, która jest bardzo istotna.
Administrator nieruchomości to przede wszystkim pełny nadzór nad budynkiem i dotyczy to nie tylko kontroli instalacji, ale także porządku. Osoba, która zajmuje stanowisko administratora ma bowiem obowiązek kontrolować firmy zajmujące się jakimikolwiek pracami w budynku i w razie nieprawidłowości lub niedopełniania obowiązków bardzo szybko znaleźć inną firmę.
Ponadto każdy lokator może zwrócić się do administratora w celu wniesienia skarg na jakiekolwiek uchybienie lub nieprawidłowość. To bardzo ułatwia i odciąża właściciela budynku w bardzo wielu kwestiach, które muszą zostać załatwione, aby budynek prawidłowo funkcjonował. Jeśli szukasz solidnego administratora nieruchomości z doświadczeniem w okręgu łódzkim to zapoznaj się z ofertą firmy Piotra Michalskiego dostępną na stronie http://www.administratorlodz.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...