Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymalizować zyski oraz duży nacisk kładziemy na dbanie o estetykę budynku . Podejmujemy się także zarządzania nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie budynkami.

Administrator budynku

Praca administratora nieruchomości wymaga nie tylko pewnych cech, ale także umiejętności, które można nabyć dzięki wykształceniu i doświadczeniu. Nie każdy więc może ją wykonywać, ale każdy budynek lub grupa budynków powinna mieć swojego administratora. Gwarantuje to bowiem o wiele lepsze funkcjonowanie w danym budynku i zapewnia mu konserwację, która jest bardzo istotna.
Administrator nieruchomości to przede wszystkim pełny nadzór nad budynkiem i dotyczy to nie tylko kontroli instalacji, ale także porządku. Osoba, która zajmuje stanowisko administratora ma bowiem obowiązek kontrolować firmy zajmujące się jakimikolwiek pracami w budynku i w razie nieprawidłowości lub niedopełniania obowiązków bardzo szybko znaleźć inną firmę.
Ponadto każdy lokator może zwrócić się do administratora w celu wniesienia skarg na jakiekolwiek uchybienie lub nieprawidłowość. To bardzo ułatwia i odciąża właściciela budynku w bardzo wielu kwestiach, które muszą zostać załatwione, aby budynek prawidłowo funkcjonował. Jeśli szukasz solidnego administratora nieruchomości z doświadczeniem w okręgu łódzkim to zapoznaj się z ofertą firmy Piotra Michalskiego dostępną na stronie http://www.administratorlodz.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Business Centre

Biura i lokale do wynajęcia, różne powierzchnie biurowe, samo centrum Łodzi. To wszystko zapewnia Centrum Biznesu. Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes...

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...