Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Zapalenia wiązadła

Stawy i wiązadła mogą być przyczyną chronicznych dolegliwości bólowych. Niekiedy za bólem stoi stan zapalny, który wymaga odpowiednio dobranego leczenia. Jeżeli zatem kogoś dręczą zapalenia wiązadła Warszawa to na pewno powinien trafić na wizytę do ortopedy.
Lekarzy ortopedów nie brakuje, ale najlepszych można znaleźć między innymi w centrum medycznym OrtoGo. Centrum to powstało już dłuższy czas temu i zasłużyło na swoją świetną reputację ze względu na profesjonalizm i bogatą ofertę zabiegów medycznych jakie oferuje. Ma oddziały w Płocku i Warszawie, a każdego dnia trafiają tam nowi pacjenci. Schorzenia takie jak zapalenia wiązadła, kontuzje, czy też nadwyrężanie stawów są tam leczone na co dzień.
Lekarze ortopedzi z OrtoGo potrafią poradzić sobie z nawet bardzo trudnymi przypadkami. Nie brakuje im także chęci na to, aby podjąć się nowych wyzwań i nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Dzięki temu wszyscy pacjenci centrum medycznego OrtoGo mają pewność, że otrzymują najlepszą opiekę ortopedyczną.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520