Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Uszkodzenia ścięgien

Wiadomo, że uszkodzenia ścięgien Warszawa mogą prowadzić do bólu i ogromnych utrudnień podczas wykonywania codziennych obowiązków. Z tego powodu każdy powinien na poważnie podchodzić do wszystkich kontuzji, które dotyczą ścięgien i stawów. Najlepszym na to sposobem jest wizyta u ortopedy.
W Warszawie i w Płocku świetną opiekę ortopedyczną zapewniają kliniki sieci OrtoGo. OrtoGo powstało już parę lat temu i zapewnia prywatne świadczenia medyczne. Jest to klinika, która zrzesza najlepszych lekarzy specjalistów w kraju. Dostęp do różnych lekarzy sprawia, że oferta centrum medycznego OrtoGo spełni oczekiwania każdego pacjenta. Dostępnych jest tam także wiele innowacyjnych zabiegów ortopedycznych, których nie można znaleźć w większości ofert klinik polskich.
Uszkodzenia ścięgien czy stawów są tam zatem leczone na co dzień, a dobre opinie od pacjentów potwierdzają skuteczność prowadzonych terapii. Dlatego też OrtoGo jest doskonałą kliniką dla każdej osoby, która cierpi w związku z uszkodzeniem stawów, ścięgien lub kości.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520