Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Prywatny gabinet ortopedyczny

Centrum Medyczne OrtoGo świadczy usługi na terenie Warszawy i Płocka. Prowadząc wielospecjalistyczne placówki, zapewnia kompleksową opiekę medyczną dla całych rodzin. Zatrudnia wykwalifikowany personel, który stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.
Umożliwia konsultacje z doświadczonymi specjalistami z takich dziedzin medycyny jak ortopedia, chirurgia, interna, kardiologia i nie tylko. Dysponując wysokiej klasy sprzętem, przeprowadza fachową diagnostykę schorzeń. W zakresie udzielanych świadczeń wykonuje badania laboratoryjne i zabiegi takie jak punkcja stawu czy kaletki maziowej. Prowadząc prywatny gabinet ortopedyczny Warszawa, oferuje leczenie zachowawcze i operacyjne zaburzeń narządu ruchu, również z zakresu ortopedii dziecięcej.
Leczy choroby kręgosłupa, tkanki łącznej, urazy, kontuzje sportowe, schorzenia stawów i wiele innych dolegliwości. Kwalifikuje do operacji ortopedycznych, zakłada i zdejmuje opatrunki gipsowe, dobiera gorsety, stabilizatory i ortezy. Zajmuje się indywidualnym projektowaniem wkładek ortopedycznych.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520