Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Ostrogi piętowe

Ostroga piętowe jest to zapalenie rozcięgna podeszwowego. Prowadzi do jego wydłużenia i koślawości. Objawia się silnym bólem stopy podczas chodzenia, a nie leczone także w spoczynku. Przyczyną powstania tej choroby są przeważnie przeciążenia i kontuzje, które sprzyjają powstawaniu zmian zwyrodnieniowych. Powodują one powstanie na guzie piętowym narośli kostnej. Zadzwoń i umów się na leczenie do lekarza z OrtoGo. Kontakt znajdziesz na stronie https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-i-traumatologia/ostroga-pietowa.
Ostrogi piętowe to choroba, której przyczyną może być także brak lub nieprawidłowa higiena pracy. Może ona rozwinąć się na skutek długotrwałego stania, noszenia źle dobranego obuwia, otyłości, uprawiania sportów, które angażują stopy, zmiany związane z wiekiem, niedoleczonego urazu.
Ostrogi piętowe mogą być jednostronne lub dwustronne. Aby pozbyć się tej choroby konieczne jest profesjonalne leczenie farmakologiczne. Są to przeważnie zastrzyki z glikokortykosteroidów, odpowiednie zabiegi fizykoterapeutyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne w postaci maści.
Leczenie tej choroby jest długotrwałe, ale niezbędne, aby pozbyć się tych uciążliwych dolegliwości.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520