Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Łokieć tenisisty

OD jakiegoś czasu łokieć tenisisty Warszawa to dość powszechna kontuzja dotykająca pracowników fizycznych pracujących w przemyśle, mechaników, ale także pracowników biurowych oraz sportowców uprawiających tenis lub squash, na co wskazuje zresztą sama nazwa. Do kontuzji tej dochodzi w wyniku przeciążenia ścięgien w okolicach stawu łokciowego.
Diagnostyka tej kontuzji nie jest oczywista, dlatego warto skonsultować się w tym temacie z naszym lekarzem specjalistą, który zleci odpowiednie badania bądź skieruje pacjenta na badania rentgenowskie, aby potwierdzić diagnozę. Kontuzja wynika z nakładania się na siebie kolejnych, niewyleczonych do końca urazów. W wielu przypadkach organizm sam jest w stanie poradzić sobie z tym problemem, konieczna jest jednak odpowiedniej długości przerwa w treningach czy pracy.
W niektórych przypadkach konieczna będzie jednak większa ingerencja lekarza ortopedy z naszego centrum medycznego, ponieważ jeśli zmiany przeciążeniowe są zbyt duże, a ból nie ustępuje, może się on zdecydować na przeprowadzanie zabiegu chirurgicznego.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520