Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Łokieć golfisty

OrtoGo to centrum medyczne oferujące bogaty zakres usług, dążących ku poprawie zdrowia. Do swej oferty zalicza leczenie często występującego wśród pacjentów - łokieć golfisty Warszawa. Kompetentny zespół wielu specjalistów dąży do skutecznej diagnozy a następnie wyeliminowania problemu zdrowotnego.
Łokieć golfisty - czy inaczej zapalenie nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej nie powinien być bagatelizowany. Najczęściej występującymi objawami są: silny ból, tkliwość łokcia, mrowienie czy drętwienie przedramienia.
Leczenie łokcia golfisty można rozpocząć od używania stabilizatora, okładów z lodu czy zrezygnowania na jakiś czas z dodatkowej aktywności fizycznej. W przypadku braku poprawy, warto jest udać się do specjalistów w celu zasięgnięcia porady i leczenia. Lekarze OrtoGo specjalizujący się w ortopedii i traumatologii przeprowadzają wywiad i diagnozę z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Podczas konsultacji, klienci poddawani są badaniu fizykalnemu.
OrtoGo to najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez fachowców z bogatym doświadczeniem w swej dziedzinie.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520