Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Leczenie stawów łokciowych

Stawy łokciowe są regularnie obciążane podczas wykonywania codziennych czynności. Nie należy się zatem dziwić, że z roku na rok ich stan się pogarsza. Nie oznacza to jednak, że należy pogodzić się z ograniczoną mobilnością. Zamiast tego warto trafić do kliniki OrtoGo, która oferuje kompleksową opiekę ortopedyczną dla wszystkich swoich pacjentów. Zapoznaj się z całą ofertą kliniki na stronie https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-i-traumatologia/leczenie-stawow.
OrtoGo to sieć medyczna, której oddziały są w Płocku oraz w Warszawie. Jest znana z tego, że jej oferta jest pełna zabiegów, które są innowacyjne i stosunkowo niedostępne na polskim rynku medycznym. Dlatego też leczenie stawów łokciowych to żadne wyzwanie dla lekarzy z tej kliniki. W OrtoGo każdy ma szansę na to, aby skutecznie zadbać o swoje stawy, wiązadła i kości.
Ta kompleksowa opieka medyczna jest prywatna, jednakże jej ceny są korzystne dla pacjentów. Dzięki temu z pomocy lekarzy z OrtoGo może skorzystać każdy, kto tego potrzebuje. Wszystko to sprawia, że klinika ortopedyczna OrtoGo stanowi doskonały wybór w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520