Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Leczenie stawów biodrowych

Ortopedia jest niezwykle ważną dziedziną medycyny. Wiele osób zmaga się bowiem z bolesnymi dolegliwościami, które dotykają kości, stawów i ścięgien. Aby zapewnić każdemu potrzebną im pomoc medyczną powstało centrum medyczne OrtoGo.
Działa w Płocku i Warszawie i od początku zajmuje się przede wszystkim ortopedią. Wśród świadczonych tam usług medycznych jest leczenie stawów biodrowych, które są źródłem problemów zwłaszcza wśród osób starszych. Na przestrzeni ostatnich dekad pojawiło się wiele zabiegów na to, aby skutecznie poprawić kondycję stawów biodrowych. W klinice OrtoGo wszystkie te zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy, którzy posiadają ogromną pasję do swojego zawodu. Dzięki temu wszyscy pacjenci mogą im zaufać.
OrtoGo oferuje prywatną opiekę medyczną, jednakże ceny za wszystkie wykonywane leczenia i zabiegi są bardzo rozsądne. Właśnie dlatego jest to miejsce, które poleca wiele osób. Zatem szukając dobrego ortopedy na pewno warto wybrać się do kliniki ortopedycznej OrtoGo.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520