Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Kontuzje ścięgien

OrtoGo to wielospecjalistyczna placówka medyczna z oddziałami w Warszawie i Płocku. Jako zespół doświadczonych lekarzy specjalistów wielu dziedzin medycyny zapewnia opiekę medyczną na wysokim poziomie. Dysponuje starannie dobranym i nowoczesnym sprzętem medycznym, który umożliwia szybką i dokładną diagnostykę schorzeń, a także ich skuteczne leczenie.
Specjalizując się w ortopedii i traumatologii, korzysta z najnowszych technik medycyny regeneracyjnej. Stosuje między innymi terapię osoczem bogatopłytkowym pod kontrolą USG i iniekcje z kwasu hialuronowego. Zajmuje się leczeniem zmian zwyrodnieniowych, stanów zapalnych i przywracaniem prawidłowych czynności narządu ruchu. Leczy wady postawy i kończyn dolnych, bolesne kontuzje ścięgien, ostrogi piętowe i nie tylko.
W zakres usług wchodzi również leczenie urazów takich jak złamania, zwichnięcia, skręcenia, niestabilność rzepki czy uszkodzenia łąkotek. Centrum Medyczne OrtoGo przeprowadza kompleksową diagnostykę stóp i projektuje wkładki ortopedyczne do butów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520