Katalog firm

OrtoGo

Jesteśmy prywatną kliniką ortopedyczną OrtoGo zajmującą się szeroko pojętą medycyną w zakresie leczenia specjalistycznego schorzeń i urazów. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin medycyny jak np.: interniści, chirurdzy naczyniowi, endokrynolodzy oraz inni. Nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc.

Kolano skoczka

Kolano skoczka to kontuzja, która objawia się bólem w przedniej okolicy kolana, w miejscu gdzie jest przyczep więzadła rzepki do rzepki, czyli na jej dolnym brzegu. Na początku dolegliwości te są bardzo intensywne, ale tylko na początku treningu, albo na samym jego końcu. W przypadku kiedy kontuzja nie jest leczona, ból powiększa się i zaczyna towarzyszyć choremu na co dzień, nawet podczas wykonywania prostych czynności. Problemu nie można bagatelizować i jeśli czujesz ból w tzw. kolana skoczka, nie czekaj tylko zgłoś się do lekarza.
Kolano skoczka to dolegliwość, która najczęściej powstaje na skutek kumulacji mikrourazów. Zaburza to wewnętrzna strukturę kolana i prowadzi do procesu całkowitego niszczenia więzadeł. Na schorzenie to narażone są przeważnie osoby, które są otyłe, albo uległy wcześniej kontuzji i nie wyleczyły jej do końca.
Leczenie kontuzji, jaką jest kolano skoczka, rozpoczyna się od badania USG. kiedy lekarz ma już pełen obraz schorzenia ustala metodę leczenia. może to być rehabilitacja, zastrzyki, w przypadku bardziej zaawansowanych zmian, lub operacja, która jest już ostatecznym wyjściem.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520