Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

O stresie

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  O stresie

Stres negatywnie wpływa na skórę nawet w najgłębszych jej warstwach. Sprawia, że komórki skóry nie mają odpowiedniej ilości energii do utrzymania procesów ochronnych, co hamuje ich regenerację. Szybki tryb życia, używki, nieprawidłowy sen - potęgują ten proces. Wszystko to wpływa na zwiększoną ilość wolnych rodników w organiźmie - na stres oksydacyjny. Skóra narażona na zmęczenie, stres i promienie UV jest jeszcze bardziej podatna na uszkodzenia oksydacyjne. Pierwsze oznaki stresu to pojawianie się drobnych zmarszczek, cera staje się bardziej sucha, o ziemistej barwie. Są to sygnały alarmowe! Twoja skóra potrzebuje ochrony, aby zachować zdrowy i właściwy wygląd. 

Pamiętaj, że na wszystkie procesy starzenia możesz mieć wpływ już teraz! Możesz zmniejszyć skutki stresu oksydacyjnego, spowolnić proces fotostarzenia, poprawić wygląd cery, aby nabrała kolorytu i blasku. Proastiq pomoże Ci rozwiązać te problemy. Niech kolejny dzień należy do Ciebie.

 

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook