Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

O Produktach

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Proastiq » O Produktach

Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszego portfolio aby móc zaoferować jeszcze skuteczniejsze kosmetyki spełniające wszystkie wymagania naszych Klientek.

Dermokosmetyki PROASTIQ tworzone są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w warunkach certyfikowanego systemu zarządzania jakością Dobrej Praktyki Wytwarzania kosmetyków wg normy PN-EN ISO 22716. W celu zapewnienia zgodności z wyspecyfikowanymi wymaganiami jakościowymi określonymi podczas długiego procesu opracowywania receptury, każda seria produkcyjna poddawana jest dokładnej kontroli na wszystkich etapach wytwarzania w wyspecjalizowanym Laboratorium Kontroli Jakości.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook