Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Proastiq

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Proastiq

 • lgosciana3.jpg

  O Marce

  Marka PROASTIQ powstała z potrzeby. Skóra poszarzała, zniszczona, tracąca gęstość, jędrność i przedwcześnie starzejąca się - są to niektóre skutki przemęczenia i permanentnego stresu. Dlatego wychodzimy naprzeciw współczesnym kobietom z ukierunkowaną pielęgnacją, oferując naszym Klientkom produkty do naprawy i ochrony skóry zmęczonej i zestresowanej.

 • proastiq_lab[1].jpg

  O Produktach

  Kontrola jakości podczas produkcji naszych kremów gwarantuje, że zostały wykonane wszystkie konieczne i istotne analizy, oraz że nie były zwolnione do produkcji żadne surowce a do sprzedaży krem, dopóki ich jakość nie została sprawdzona i uznana za właściwą. W tym celu Dział Kontroli Jakości stosuje zatwierdzone procedury, instrukcje oraz metody badań definiujące sposób analitycznego postępowania.

 • O Tobie

  Codziennie stawiasz czoła nowym wyzwaniom. Szybkie tempo życia i stres jaki możesz odczuwać każdego dnia mają decydujący wpływ na wygląd Twojej cery. Skóra pod wpływem stresu środowiskowego, stresu oksydacyjnego i pod wpływem promieni UV traci gęstość, staje się ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona, traci blask. Zmęczona stresem skóra jest również bardziej podatna na zmiany zapalne.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook