Katalog firm

Kategorie


Nutura

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W Nutura macie Państwo szansę znaleźć naprawdę szeroki wybór maseł orzechowych. Co bardzo ważne, każdy produkt charakteryzuje się wykonaniem z naturalnych składników, nie ma miejsca na sztuczne dodatki. Więcej informacji podaliśmy na swojej stronie.

Masło 100% orzechów

Z jakiego podstawowego powodu, warto docenić produkt spożywczy którym jest masło orzechowe? Przede wszystkim należy je poznać przez pryzmat właściwości zdrowotnych, a więc co za tym idzie tego co tak naprawdę wspomniane masło orzechowe 100 orzechów jest nam w stanie dostarczyć w aspekcie wartości odżywczych.
Niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, iż jest ono bogatym źródłem białka, tłuszczy nienasyconych, witamin, potasu oraz magnezu i innych substancji odżywczych jakie masło orzechowe 100 orzechów nam dostarcza. Oczywiście to nie jedyny argument dla którego decydujemy się na jego wykorzystanie, nie jest żadną tajemnicą iż masło orzechowe pozwala na profilaktykę zdrowotną, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia cukrzycy czy też wielu innych chorób.
Wybierając nasz sklep jako miejsce gdzie zdecydują się państwo poznać właściwości, rodzaje czy też odmiany masła orzechowego, macie państwo pewność iż otrzymanie najlepszy produkt który jest dostępny na rynku. Pewnie, iż warto zastosować i wykorzystać masło orzechowe, do smarowania pieczywa czy też w zakresie innych ciekawych możliwości włączenia go jako produktu spożywczego w naszym codziennym menu.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900