Katalog firm

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżenie sobie naszej oferty. Dysponujemy miejscem odpowiednim do zorganizowania wesela, bankietu czy jakiejkolwiek imprezy firmowej.

Sala weselna

Gdy nadchodzi jeden z najważniejszych momentów naszego życia, jakim jest ceremonia ślubna, bardzo ważne jest, aby zaplanować wszystko jak najlepiej. Jeżeli mamy gotową listę gości, a suknia panny młodej i garnitur pana młodego czekają już na swój wielki występ, czas najwyższy zastanowić się nad wyborem sali weselnej.
Jeżeli Państwo Młodzi zamierzają wziąć ślub w mieście Łodzi, znakomitym wyborem może być sala weselna Łódź oferowana przez firmę Malaga. Do wyboru są dwie sale bankietowe w cichym i przytulnym ośrodku, położonym zaledwie kilka kilometrów od centrum tego pięknego miasta. Obie sale, zaskakujące eleganckim, pałacowym stylem, mogą pomieścić do 160 weselników. Pomożemy w stosownym udekorowaniu i ewentualnej zmianie aranżacji wnętrza, stosownie do indywidualnych preferencji pary młodej.
Klimatyzowane sale posiadają przestronne parkiety taneczne i prostokątne oraz okrągłe stoliki dla biesiadników. Służymy kompleksową pomocą przy planowaniu przyjęcia weselnego, a proponowane przez nas menu zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...