Katalog firm

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżenie sobie naszej oferty. Dysponujemy miejscem odpowiednim do zorganizowania wesela, bankietu czy jakiejkolwiek imprezy firmowej.

Sala konferencyjna

Czym powinno charakteryzować się odpowiednie miejsce, do przygotowania konferencji lub spotkania biznesowego, także ewentualnego wesela w Łodzi? Pewnie, że być dostosowane do tego celu, a co najważniejsze zawsze sale konferencyjne w Łodzi, powinny spełniać jasno sprecyzowane pod tym kątem wymagania. Jedną z nich można znaleźć w ofercie naszej restauracji Malaga, a pełny jej opis znajduje się na stronie http://www.malagasala.pl/konferencje/.
Oczywiście zadbaliśmy o to aby posiadane przez nas sale konferencyjne gwarantowały potencjalnym klientom, korzystających z oferty pensjonatu w którym się one znajdują i mieszczą, niezbędne warunki oraz wyposażenie, do przygotowania czy też organizacji wydarzenia biznesowego. Jednym słowem stanowimy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób i firm, jakie chcą aby sale konferencyjne w Łodzi były czymś więcej niż tylko zwykłym miejscem gdzie zaproszą gości.
Profesjonalna obsługa, a tym samym bogaty catering czy doświadczenie jakie posiadamy, powoduje iż z oferty naszego pensjonatu warto skorzystać, tym samym jest ona opcją za którą de facto przemawia wiele argumentów oraz zalet, dostosowaną do państwa oczekiwań czy też potrzeb.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...