Katalog firm

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżenie sobie naszej oferty. Dysponujemy miejscem odpowiednim do zorganizowania wesela, bankietu czy jakiejkolwiek imprezy firmowej.

Noclegi

Powstaje coraz więcej miejsc noclegowych we Łodzi, jednak w wielu przypadkach i sytuacjach, nie spełniają one pewnych oczekiwań jakie generujemy w tym aspekcie, co zresztą nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Dlatego dla wszystkich osób, których interesują noclegi nasz pensjonat to nie tylko świetna okazja, lecz idealna lokalizacja oraz atrakcyjna cena, do tego wysoki standard i możliwość skorzystania z pełnego zaplecza, także infrastruktury którą bezpośrednio udostępnia swoim potencjalnym klientom.
Mogą być państwo pewni jednego, iż noclegi Łódź w takim pensjonacie jak nasz, to nie tylko dobre rozwiązanie lecz korzystne w pełnym tego słowa znaczeniu, idealna alternatywa i opcja z której warto skorzystać. Z tego też powodu w sytuacji gdy poszukują państwo noclegu w Łodzi, to wybór naszego pensjonatu powinien być czymś oczywistym, a tym samym optymalnym w kontekście znalezienia najbardziej adekwatnego miejsca.
Nasz pensjonat doceniło już bardzo wiele osób, jakie miały okazję spędzić tutaj swój wolny czas, a nawet wraz z nim zorganizować odpowiednią imprezę, gdyż dysponujemy salą jaką można wykorzystać właśnie do tego celu.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...