Katalog firm

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżenie sobie naszej oferty. Dysponujemy miejscem odpowiednim do zorganizowania wesela, bankietu czy jakiejkolwiek imprezy firmowej.

Kwatery pracownicze

Masz firmę i poszukujesz taniego noclegu w pięknym miejscu dla swoich pracowników? Nic prostszego, już teraz zobacz nasze kwatery pracownicze Łódź. My ze swojej strony gwarantujemy Ci wysoki standard i najlepszą obsługę, jaką tylko możesz sobie wyobrazić.
Jeśli zaś potrzebujesz skorzystać z sali bankietowej, czy też zorganizować imprezę w plenerze, to także możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy dla naszych klientów po to, aby każdego dnia się dla nich doskonalić i świadczyć jak najlepsze usługi. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie do nas powracają. Gwarantujemy najwyższą jakość za najniższą cenę. Jeśli dla Ciebie przede wszystkim liczy się komfort, to musisz poznać to wyjątkowe miejsce w Łodzi.
Mamy najlepsze kwatery pracownicze na rynku i jesteśmy pewni, że świadczone przez nas usługi zaskoczą także i Ciebie. Luksus i niska cena to połączenia, które w całości tworzy niesamowity klimat. Daj się zaskoczyć, a my staniemy na wysokości zadania i dostarczymy Ci niezapomnianych wrażeń.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...