Katalog firm

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżenie sobie naszej oferty. Dysponujemy miejscem odpowiednim do zorganizowania wesela, bankietu czy jakiejkolwiek imprezy firmowej.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe stanowią ważną rolę w życiu każdej szanującej się firmy. Wszak integracja pracowników pozwala w doskonały sposób zbudować więzi, które przełożą się na późniejsze rezultaty związane z wykonywaną pracą. Łódzka firma Malaga wyszła naprzeciw potrzebom klientów biznesowych, oferując im wynajem sal bankietowych o najwyższych standardach.
Dzięki doświadczeniu w organizowaniu imprez biznesowych, firma wie czego potrzebują biznesowi klienci, aby organizowane wydarzenie przebiegło zgodnie ze wszystkimi założeniami oraz pozostawiło miłe wspomnienia. Świadczą o tym wieloletnie współprace z firmami, które chętnie powracają, by wykorzystać możliwości oferowane przez Malagę. Obecnie imprezy firmowe Łódź mogą pomieścić w swoich salach nawet do pięciuset gości, gwarantując im indywidualne podejście wraz z najwyższą jakością obsługi oraz wiele rodzajów atrakcji.
Firma wspiera organizatorów poprzez pomoc w zaprojektowaniu całej imprezy, oddając do użytku wyśmienity catering i kompleksowe przygotowanie sali wraz z przygotowaniem odpowiednich dekoracji, opatrując wydarzenie w stosowne oświetlenie i nagłośnienie. Indywidualna wycena pozwala dostosować usługi do potrzeb każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...