Katalog firm

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów czy projektantów wnętrz. Współpracuje z renomowanymi dostawcami. Realizuje zamówienia indywidualne.

Wykładziny do domu

Podłogi w naszych domach i mieszkaniach są często tym elementem przestrzeni, do którego wyglądu nie przywiązujemy zbyt dużej wagi. Traktowane są głównie użytkowo, z przeświadczeniem, iż powierzchnia, po której chodzimy i tak szybko ulegnie zniszczeniu. Wybieramy wykończenia podłóg, umożliwiające szybkie i bezproblemowe czyszczenie oraz jak największą odporność na czynniki zewnętrzne. Niekiedy wybór ten dokonywany jest kosztem estetyki, właściwego skomponowania z wnętrzem.
Rozsądną opcją, mogącą sprostać wszystkim wymaganiom są wykładziny Łódź do domu. Często kojarzone z pospolitymi, nieciekawymi kolorami i fakturami, wydają się niedocenianą formą uzupełnienia przestrzeni. Z pewnością produkty oferowane przez firmę Luxury Carpets, nie wpisują się w te stereotypowe ramy. Paleta wykładzin zawiera bowiem jedynie produkty najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane pod względem użyteczności i niepowtarzalnego wyglądu. Bogactwo wzorów, tekstur i kolorów może przyprawić o lekki zawrót głowy, gwarantuje jednak to, że właściwie każdy klient znajdzie coś, co trafi w jego gust i poczucie estetyki.
Wykładziny do domu Luxury Carpets odmienią każde wnętrze i wzbudzą zachwyt otoczenia. Sprawią, że stąpanie po podłodze będzie niemałą przyjemnością.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

Floor Planet

Nie masz pomysłu na wykładzinę lub dywan do swojego gabinetu, biura czy jakiegokolwiek obiektu? Zatem sklep FloorPlanet chce ci najzwyczajniej w świecie pomóc, nie tylko udostępnić nader atrakcyjną of...