Katalog firm

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów czy projektantów wnętrz. Współpracuje z renomowanymi dostawcami. Realizuje zamówienia indywidualne.

Dywany wełniane

Warto zadbać o to, aby nasze wnętrza były przytulne. Do tego celu idealnie sprawdzą się dywany Łódź. Posiadamy w ofercie wiele modeli, z których każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Szeroka gama kolorów pozwala na łatwą modyfikację wnętrza.
Dywany wełniane spełnią się idealnie jako dodatek do przestrzeni, którą zarządzamy, jak i również jako miejsce do spędzania wolnego czasu przy kominku podczas zimowych wieczorów. Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla dzieci oraz zwierząt. Mnogość barw i wzorów umożliwia wyposażenie całego domu w jednym miejscu. Dla najmłodszych oferujemy kolorowe dywany, dywaniki oraz wykładziny idealne do zabawy.
W naszej ofercie znajdują się również produkty, które trafią w gusta każdego nastolatka. Oprócz tego, posiadamy bogatą ofertę dywanów do salonu oraz dywaników do łazienki. Jeżeli nie posiadamy w ofercie produktu, który by Państwa satysfakcjonował, jesteśmy w stanie przygotować go według indywidualnego projektu.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696