Katalog firm

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów czy projektantów wnętrz. Współpracuje z renomowanymi dostawcami. Realizuje zamówienia indywidualne.

Dywany nowoczesne

Zastanawiasz się jak urozmaicić swoje wnętrze w ciekawy sposób? Do zaoferowania mamy prosty dodatek, który sprawi, że wystrój zyska na gustowności. Dywany nowoczesne firmy Luxury Carpets będą idealnym elementem do Twojego domu. Firma oferuje między innymi dywany Warszawa o wzorach geometrycznych, które są szczególnie popularne w ostatnich latach.
Z kolei dla osób, które preferują spokojniejsze barwy, prezentujemy dywany w neutralnych odcieniach, między innymi w kolorach takich jak: szary oraz beżowy, a także ciekawe wariacje zielonego czy niebieskiego w przygaszonym tonie. Ponadto produkty możemy podzielić ze względu na materiał, z którego są wykonane - w przypadku Luxury Carpets najczęściej stosowane tworzywo, to wełna oraz jedwab. Ciekawym wyborem są także oferowane dywany z tencelu, które są przyjemne w dotyku, miłe dla skóry i przyjazne dla środowiska.
Poza kolorem i rodzajem włókna przy wyborze dywanu warto zwrócić uwagę także na strukturę oraz wysokość runa. Podsumowując, nowoczesne dywany mogą być wyjątkowym elementem, który sprawi, że wnętrze będzie przyciągać oko, jednak zarazem pełnią funkcję praktyczną.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

Floor Planet

Nie masz pomysłu na wykładzinę lub dywan do swojego gabinetu, biura czy jakiegokolwiek obiektu? Zatem sklep FloorPlanet chce ci najzwyczajniej w świecie pomóc, nie tylko udostępnić nader atrakcyjną of...