Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Kwas hialuronowy

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Siła składników » Kwas hialuronowy

Ceniony ze wzgledu na silne właściwosci nawilżające wypełni drobne linie i zmarszczki, powodując, że skóra będzie wyglądać na młodszą. Zapewni ochronę przed transepidermalną utratą wody, wpływając na właściwe nawodnienie substancji międzykomórkowej. Utworzy na powierzchni Twojej skóry barierę zatrzymującą wodę w głębszych warstwach skóry. Umożliwi to jej właściwe funkcjonowanie i procesy regeneracji. Niezależnie od typu Twojej cery bardzo ważne jest zapewnienie jej właściwego stopnia nawilżenia, ponieważ skóra wysuszona jest bardziej narażona na pojawianie się oznak starzenia.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook