Katalog firm

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i nie tylko. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, czemu zawdzięczają swój doskonały smak.

Restauracja w Lublinie

Zastanawiasz się nad tym, jaka restauracja Lublin będzie najbardziej odzwierciedlać Twoje potrzeby? Rozwiązaniem jest zapoznanie się z naszą ofertą! Co prawda, Karczma Bida nie jest zlokalizowana w Lublinie tylko w Bogucinie, ale Bogucin jest niedaleko Lublina i co najważniejsze, nawet najbardziej wymagające osoby nie mają powodów do narzekań. Można liczyć na bogate menu złożone ze specjalnie wyselekcjonowanych dań. Warto też do tego dodać, że klienci mają pewność miłej atmosfery.
Poza tym trzeba też powiedzieć, że klienci mogą liczyć na cztery sale restauracyjne. W przypadku ciepłych dni do oferty można dodać spożywanie posiłku w naszym ogrodzie. Wszyscy pracownicy wierzą, że prowadzone działania przełożą się na to, iż klienci będą odwiedzać restaurację z przyjemnością.
Mimo wszystko są jakieś wątpliwości? Jeśli tak, czas na zapoznanie się z informacjami, które są na naszej stronie. Gdyby po odwiedzeniu strony wątpliwości nie ustawały, nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048