Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Przybywa osób z uzależnieniami, niestety także młodzież jest narażona na jakiekolwiek w tym aspekcie używki, dlatego w takiej sytuacji pomoc doświadczonego terapeuty może okazać się nader przydatna. Centrum Psychoterapii Harmonia, już w wielu przypadkach umożliwiło nie tylko spotkanie z psychoterapeutą, lecz możliwość skorzystania z jego wiedzy, doświadczenia czy swoistej rady.

Terapia DDA

Masz nieprzyjemne wspomnienia i doświadczenia, gdy chodzi o nadużywanie przez twoich rodziców alkoholu, a tym samym potrzeby dorastania w domu gdzie stanowił on nie lada problem? Niech więc terapia DDA we Wrocławiu, stanie się dla ciebie okazją by rozliczyć swoją przeszłość a tym samym nauczyć się funkcjonować zupełnie na nowo.
Oczywiście nie obawiajmy się, iż terapia DDA we Wrocławiu napiętnuje nas lub pogłębi w jakikolwiek sposób dotychczasową zapaść, lęki, nerwice, depresję czy wpłynie negatywnie na nasze zdrowie w aspekcie czysto psychicznym. Centrum Terapii Harmonia jest niemal pewne, iż taka terapia DDA pomoże ci wyjść na prostą, a nawet zrozumieć że takich osób jak ty jest bardzo wiele.
Dodatkowo odzyskać pewność siebie, polepszyć nasze relacje z innymi ludźmi a nawet całkowicie zapomnieć o tym, jak duży wpływ na naszą podświadomość czy psychikę miał wspomniany właśnie alkohol. Niech każdy z syndromem DDA nie walczy samodzielnie ze swoimi myślami, lecz skorzysta z pomocy doświadczonego oraz wykwalifikowanego psychoterapeuty dostępnej na stronie http://harmonia-terapia.pl/terapia-dda.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Ter...