Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Przybywa osób z uzależnieniami, niestety także młodzież jest narażona na jakiekolwiek w tym aspekcie używki, dlatego w takiej sytuacji pomoc doświadczonego terapeuty może okazać się nader przydatna. Centrum Psychoterapii Harmonia, już w wielu przypadkach umożliwiło nie tylko spotkanie z psychoterapeutą, lecz możliwość skorzystania z jego wiedzy, doświadczenia czy swoistej rady.

Psychoterapia młodzieży

Nie wiesz co ma jest efektem zmiennego zachowania u twojego dziecka, dostrzegasz iż w okresie dojrzewania jego podejście do wielu ważnych kwestii związanych z edukacją czy obowiązkami domowymi, uległo znaczeniu pogorszeniu? Psychoterapia młodzieży we Wrocławiu, to coś co nasze Centrum Psychoterapii Harmonia chce państwu zaproponować, co za tym idzie zachęcić do pojawienia się u nas w momencie gdy odczuwamy że z naszym dzieckiem dzieje się coś złego.
Oczywiście wiemy, jak powinna być przeprowadzona wspomniana psychoterapia młodzieży we Wrocławiu, posiadamy w tym zakresie niezbędne predyspozycje czy kompetencję. Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim to, aby wspomniana psychoterapia młodzieży Wrocław przyniosła zamierzony efekt, a nawet pozwoliła na osiągnięcie jasno określonego celu.
Warto więc dowiedzieć się więcej na nasz temat, a tym samym uświadomić sobie, dlaczego nasza oferta a tym samym cały zakres oferowanych usług w kontekście pomocy ze strony psychoterapeuty, jest rozwiązaniem nader korzystnym w pełnym tego słowa znaczeniu.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż psychoterapia zwłaszcza behawioralna, to alternatywna metoda leczenia takich chorób jak depresja, nerwica, autyzm oraz wiele innych. Z tego też powodu Instytut Ter...