Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Gwarancja Zadowolenia

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Gwarancja Zadowolenia

Przekonani o wysokiej jakości dermokosmetyków PROASTIQ postanowiliśmy objąć każdy zakup dokonany przez naszą stronę internetową Gwarancją Zadowolenia. Jeśli po otrzymaniu przesyłki uznasz, że jej zawartość nie spełnia Twoich oczekiwań możesz nas o tym poinformować w ciągu 20 dni od daty nadania paczki na adres mailowy: kontakt@proastiq.pl, a następnie odesłać produkty (w stanie nienaruszonym- niepozaginane kartony opakowań i nieużywane kosmetyki) na adres:

PROASTIQ
ul. Gen Władysława Sikorskiego 13
36-050 Sokołów Małopolski

Po otrzymaniu produktów w ciągu 10 dni od ich otrzymania zwrócimy Ci poniesione koszty zakupu produktów i wysyłki (bez kosztów przesyłki zwracanych produktów).

 

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook