Katalog firm

Floor Planet

Nie masz pomysłu na wykładzinę lub dywan do swojego gabinetu, biura czy jakiegokolwiek obiektu? Zatem sklep FloorPlanet chce ci najzwyczajniej w świecie pomóc, nie tylko udostępnić nader atrakcyjną ofertę bazującą na najbardziej renomowanych producentach, ale wesprzeć w wyborze najbardziej odpowiedniej dla danego miejsca lub wnętrza wykładziny.

Wykładziny PCV

Jaka wykładzina będzie idealnie pasować do naszego obiektu, gabinetu czy biura? Oczywiście taka, która na wielu płaszczyznach spełni pewne wymagania a tym samym również oczekiwania, nie ma jakichkolwiek wątpliwości iż wykładziny PCV coraz częściej wzbudzają nasze zainteresowanie.
W sklepie FloorPlanet znajdziemy nie tylko wspomniane powyżej wykładziny PCV, ale również wiele innych o optymalnych do tego właściwościach, formie a nawet materiałach z jakich zostały wykonane. Wszystkie łączy jedno a mianowicie pochodzenie od uznanego oraz renomowanego producenta, zatem nie ma obawy co do ich jakości. Dlatego jeżeli wykładziny PCV względnie inne wzbudziły naszą uwagę lub są czymś czego potrzebujemy a co za tym idzie niesiemy się z potrzebą ich pozyskania to warto docenić ofertę wspomnianego sklepu.
Na pewno znajdziemy w nim wykładziny spełniające wszystkie wymagania i oczekiwania a tym samym takie których eksploatacja nie minie się z ich najważniejszą oraz podstawową funkcją jaką mają one pełnić.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak...