Katalog firm

Floor Planet

Nie masz pomysłu na wykładzinę lub dywan do swojego gabinetu, biura czy jakiegokolwiek obiektu? Zatem sklep FloorPlanet chce ci najzwyczajniej w świecie pomóc, nie tylko udostępnić nader atrakcyjną ofertę bazującą na najbardziej renomowanych producentach, ale wesprzeć w wyborze najbardziej odpowiedniej dla danego miejsca lub wnętrza wykładziny.

Wykładziny

Szukasz sklepu, który zaoferuje ci kompleksowe i pełne wsparcie w kontekście wyboru oraz dostosowania wykładziny w Łodzi do miejsca czy wnętrza w którym na znaleźć co oczywiste odpowiednie zastosowanie? FloorPlanet to nie tylko zwykły sklep gdzie dostępne są najlepsze dywany, panele winylowe czy wykładziny w Łodzi, lecz profesjonalne oraz kompleksowe podejście do każdego klienta.
Oznacza to mianowicie tyle, iż uzyskamy pomoc przy zakupie i wyborze dywanu lub wykładziny Łódź jakie de facto spełnią nasze wszystkie wymagania, a tym samym sprawdzą się w kontekście ich ewentualnego wykorzystania. Postawmy więc na oryginalne i markowe, estetyczne wykonane z najlepszych jakościowo materiałów wykładziny oraz dywany, z których użytkowania czy eksploatacji będziemy bez wątpienia usatysfakcjonowani.
Dodatkowo ich wygląd a nawet stylistyka, kolorystyka lub fason będą odpowiednie pod względem tej jaka panuje w danym mieszkaniu, biurze, gabinecie, obiekcie, przestrzeni lub domu, na czym nam zapewne zależy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak...