Katalog firm

Floor Planet

Nie masz pomysłu na wykładzinę lub dywan do swojego gabinetu, biura czy jakiegokolwiek obiektu? Zatem sklep FloorPlanet chce ci najzwyczajniej w świecie pomóc, nie tylko udostępnić nader atrakcyjną ofertę bazującą na najbardziej renomowanych producentach, ale wesprzeć w wyborze najbardziej odpowiedniej dla danego miejsca lub wnętrza wykładziny.

Panele winylowe

Szukasz czegoś innego na swoją podłogę lub posadzkę, niż klasyczny dywan względnie wykładzina? Może więc dla kogoś takiego jak ty panele winylowe będą ciekawą nie tylko opcją lecz jednocześnie odskocznią? Znajdziemy je w sklepie FloorPlanet jaki zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy wykładzin i dywanów, posiada w swojej ofercie także wspomniane panele winylowe jakie doskonale nawiązują do chociażby naturalnej stylistyki.
Oczywiście na ich korzyść przemawia znacznie więcej argumentów, w końcu wygląd czy estetyczne wykonanie to nie wszystko co charakteryzuje i precyzuje panele winylowe a raczej jeden z wielu aspektów jaki nakazuje na nie spojrzeć przez pryzmat ewentualnego zastosowania.
Jeżeli zatem wspomniane panele winylowe w choć niewielkim stopniu wzbudziły naszą uwagę lub zainteresowanie, to warto przeanalizować możliwość ich wykorzystania w niejednym miejscu czy też wnętrzu. Dzięki nim nie tylko wykończymy naszą podłogę ale zmienimy ją pod względem stylistycznym z jednoczesnym uwzględnieniem walorów użytkowych.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Luxury Carpets

Firma Luxury Carpets z siedzibą w Łodzi zajmuje się sprzedażą luksusowych wykładzin i dywanów. Działa na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak...