Katalog firm

Dwór Artusa

Jesteś na etapie analizowania dostępnych w okolicach Łodzi, ofert dotyczących miejsca w którym zorganizowanie wesela ma uzasadnione do tego podstawy? Przekonaj się zatem, z jakiego powodu dwór Artusa to opcja jaka warto nie tylko rozważyć, lecz przede wszystkim idealne rozwiązanie w pełnym, tego słowa znaczeniu.

Sala weselna

Dlaczego dwór Artusa jest tak często wybierany przez osoby, jakie zdecydowały się tutaj zorganizować swoje wesele w Łodzi? Oczywiście z jednego prostego powodu, gdyż najzwyczajniej w świecie doskonale nadaje się do tego celu, już w wielu przypadkach oraz sytuacjach wesele Łódź właśnie tutaj było czymś, za czym przemawiało wiele argumentów czy też zalet.
Dlatego jeżeli interesuje was coś znacznie więcej niż tylko zwykła sala, catering i obsługa w ramach takiego wydarzenia, a więc wesele w Łodzi w pełni kompleksowo zorganizowane oraz przygotowane to wspomniane miejsce jest rozwiązaniem nader korzystnym. Pewnie, że zyskamy dzięki rzetelnemu wsparciu, profesjonalnemu podejściu, czy tego co tak naprawdę powyższy dwór Artusa ma nam do zagwarantowania.
Niech zawsze wesele w Łodzi właśnie tutaj będzie czymś niezapomnianym, szczególnym oraz ważnym w naszym życiu, wszystko to sprawi iż jako osoby pełniące w nim najważniejszą rolę, będziemy usatysfakcjonowani z podjętej w tym kierunku decyzji czy też przebiegu samego ślubu.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Karczma Bida

Na gości odwiedzających Karczmę Bida w Bolesławiu, Bogucinie lub Opolu czeka pełna ciepła atmosfera i zróżnicowane menu. Składają się na nie potrawy kuchni polskiej, dania wellness, wegetariańskie i n...

Malaga

Pewnie, że znalezienie sali weselnej czy też odpowiedniej pod względem przeznaczenia, w takim mieście jak Łódź może być nie lada wyzwaniem, dlatego mamy nadzieję iż zdecydują się państwo na przybliżen...