Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Dermokonsultacja

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  Dermokonsultacja

 

 

Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszym kosmetologiem. Dowiedz się jak rozwiązać problemy Twojej skóry i dbać o nią jeszcze lepiej.

 

Konsultacji udziela mgr kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem Anna Piela, właścicielka gabinetu kosmetologii estetycznej i leczniczej.

 • Zasady przetwarzania danych osobowych

  ProastiQ przetwarza podane z formularzu dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

  Jeżeli wypełniając ankietę masz wątpliwości dotyczące wykorzystania przez nas Twoich danych osobowych, sprawdź naszą politykę prywatności.

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook