Katalog firm

Depilatorium

Nowoczesny salon depilacji Depilatorium oferuje szybkie i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Panie i Panowi mogą tu poddać się zabiegowi depilacji z użyciem niezwykle skutecznego i bezpiecznego lasera diodowego. Salony znajdują się w Gdańsku i Łodzi. Więcej szczegółów na stronie.

Depilacja wąsika

W naszym gabinecie DEPILATORUM sprawiamy swoim pacjentom ogromną przyjemność, dbając o ich ciała i usuwając z nich nadmiar nieestetycznych i często pogarszających ogólny ludzki wygląd włosków. Ich usuwanie zazwyczaj jest procesem mozolnym i niejednokrotnie bolesnym, jeśli przeprowadza się go przy zastosowaniu standardowych narzędzi do golenia - jednorazowych maszynek czy nawet najlepszych i najdroższych depilatorów.
Jedynie laserowa depilacja daje trwałe i skuteczne rezultaty, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo samego pacjenta oraz jego skóry. Nasza oferta zawiera w sobie usługi dostosowane do potrzeb różnych partii ciała. Pojawia się w niej zarówno depilacja laserowa wąsika Gdańsk, jak i tradycyjna depilacja nóg czy rąk.
Tak naprawdę możemy usunąć zbędne owłosienie z dowolnego miejsca na ciele - wybór zależy wyłącznie od samego pacjenta i od tego, jakim elementem swojej sylwetki chciałby się on zająć. Zapraszamy do siebie wszystkich, którzy marzą o naprawdę idealnie gładkiej skórze!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego zapewniam Wam zawsze profesjonalnie dobrany makijaż. Nazywam się Aneta Budzińska i zachęcam Was do odwiedzenia mojego gabinetu. Zawsze dbam o to, aby m...