Twoja Dermokonsultantka
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Cera zestresowana

jesteś na stronie: proastiq.pl  »  O stresie » Cera zestresowana

Sucha i ziemista cera, bez blasku i energii, skłonna do pojawiania się oznak starzenia- jest w dużym stopniu wynikiem działania stresu. Badania dowodzą, że za tempo procesów starzenia odpowiada tryb życia jaki prowadzisz. Skóra zmęczona i zestresowana jest podatna na uszkodzenia białek strukturalnych, utrzymujących jej właściwe napięcie, lipidów stanowiących barierę przed utratą wody i spadek tempa metabolizmu tkanek skórnych. Spadek poziomu nawilżenia skóry jeszcze bardziej przyspiesza procesy starzenia!

 • one.jpg

  Cera zestresowana

  Stres środowiskowy i oksydacyjny powodują, że cera jest zmęczona, ziemista, bez blasku i podatna na pojawianie się przedwczesnych oznak starzenia się. Zaradź temu i bądź pełna energii! Dowiedz się więcej w dziale produkty.
  Cera młoda i bez oznak starzenia

 • two.jpg

  Promienie UV

  Pamiętaj, że słońce świeci cały rok. Promienie UV powodują procesy fotostarzenia się Twojej skóry i pojawienia się przedwczesnych oznak starzenia.

  Wyrównany koloryt

 • three.jpg

  Stres oksydacyjny

  Reaktywne formy tlenu powstają w Twoim organiźmie cały czas, uszkadzają fizjologiczną strukturę Twojej skóry przyczyniając się do zmęczonego wyglądu i przedwczesnego starzenia. Życie w ciągłym biegu i stres jaki odczuwasz na codzień potęgują ten proces!
  Antyoksydacja

Używaj Proastiq, bądź gotowa na kolejny dzień!!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera.
W zamian otrzymasz bieżące informacje o promocjach i nowościach.
Facebook