Katalog firm

Business Centre

Biura i lokale do wynajęcia, różne powierzchnie biurowe, samo centrum Łodzi. To wszystko zapewnia Centrum Biznesu. Zdecydowanie najlepsze miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes i zdają sobie sprawę z tego, że położenie ich biura ma kolosalne znaczenie dla ewentualnych nabywców ich usług czy produktów.

Lokale do wynajęcia

Zastanawiasz się nad zmianą lokalizacji biura? Jeżeli tak, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą ofertą! Nasza firma zapewnia wynajem własnych lokali na biura. Warto też podkreślić, że proponowane przez nas lokale do wynajęcia Łódź to nie są propozycje, które można określić mianem jednych z wielu.
Centrum Biznesu, za które odpowiadamy znajduje się w samym centrum Łodzi. Oznacza to bezpośrednie sąsiedztwo następujących miejsc: głównego dworca kolejowego Łódź Fabryczna, Uniwersytetu Łódzkiego, Teatru Wielkiego i Filharmonii. Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że klienci mogą liczyć na najnowocześniejsze standardy i rozwiązania techniczne, które są odpowiednie w przypadku biurowców klasy A.
Mimo wszystko masz wątpliwości, czy zaufanie nam będzie odpowiednim rozwiązaniem? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z informacjami, które udostępnione są naszej stronie. Poza tym na naszej stronie można znaleźć choćby galerię (galera dotyczy tego, co widać z zewnątrz i wewnątrz).

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Chill Inn

Kwatera dla studenta? Nic trudnego, Chill Inn, czyli oaza komfortu, spokoju i relaksu oferuje kilka rodzajów pokoi jedno- lub dwuosobowych (dla par i singli). Akademik posiada wszelkie media, nowoczes...

Zarządca Piotr Michalski

Piotr Michalski to osoba znająca się jak nikt na administrowaniu budynkami komercyjnymi. Firma ma doświadczenie w dbaniu o parkach handlowych czy osiedlowych centrach handlowych. Staramy się optymaliz...